آشنایی با واحد پولی جدید به نام لیسک ‌Lisk

در این نوشته از وبسایت بیت کوین ایرانی در نظر داریم شما را با آلت کوین جدیدی به نام لیسک (LISK) آشنا کنم. این آلت کوین بسیار بسیار آینده دار می باشد. در زمان شروع فعالیت من برای کسب درآمد از این آلت کوین قیمت آن ۲ دلار بود و در حال حاضر به حدود ۷ دلار رسیده است. پیش بینی ها از رشد این آلت کوین اعداد متفاوتی را نشان میدهد. برحی از تحلیل ها تا مبلغ ۳۰۰ دلار تا پایان ۲۰۱۸ را نیر نشان داده اند. اما تحلیل های دیگری نیز هستند که مبلغ ۵۰ دلار به ازای هر لیسک را تا پایان ۲۰۱۸ نشان میدهد.

شما به صورت لحظه ای میتوانید قیمت لیسک را از طریق وبسایت زیر مشاهده نمایید. (برای مشاهده قیمت لیسک روی لینک زیر کلیک کنید)

مشاهده قیمت لحظه ای هر لیسک 

 

 

تقریبا در طول دو ماهه گذشته این اتفاق نظر به دست آمده است که لیسک از اتریوم بسیار پتانسیل بالاتری جهت معرفی شدن به عنوان یک ارز مجازی پر مخاطب را دارد.

 

برای شروع به کار چه باید کرد و چگونه لیسک به دست بیاوریم؟

ابتدا همانند همه آلت کوین ها شما جهت نگهداری درآمد کسب شده نیاز به یک کیف پول دارید. جهت ساخت کیف پول لیسک به وبسایت https://login.lisk.io/ مراجعه کنید. روی new account کلیک کنید تا در کادر 12 کلمه به زبان انگلیسی مخصوص شما اتوماتیک ساخته بشه (این 12 کلمه رمز ورود شماست و ذخیره کنید)
حالا در مرحله بعد این 12 کلمه رو کپی کنید تا کانفیرم بشه و وارد کیف پولتون بشید. در قسمت بالا سمت چپ عددی مانند 10741175088294047078D مشاهده خواهید کرد که این عدد  آدرس کیف پولتان می باشد.

 

در مرحله دوم همانند بیت کوین یک سری وبسایت قطره چکانی هستند که به شما در ازای کلیک های به فاصله یکساعت مقدار مشخصی لیسک میدهند، که در زیر من آن ها را برای شما به صورت موردی معرفی میکنم.

 

۱- وبسایت دریافت لیسک رایگان همانند freebitcoin :

(این وبسایت از ۶ مهر ۱۳۹۶ پرداختی نداشته است. تا اطلاع ثانوی فعالیت نکنید.)

در این وبسایت شما به ازای هر یک ساعت یک کپچا که ثابت کنید شما ربات نیستید را پر میکنید و در مرحله بعد بر روی roll کلیک میکنید. و این فرایند در هر ساعت برای شما تکرار میگردد.

برا عضویت روی بنر زیر کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده در قسمت اول آدرس کیف پول لیسک خود را وارد میکنید و در قسمت دوم و سوم رمز عبوری که میخواهید برای ورود به سایت داشته باشید را یادداشت کنید. (رمز عبوری انتخاب کنید که فراموش نخواهید کرد،‌ زیرا این وبسیات در صورت مفقود شدن رمز عبور شما رمز عبور جدید برایتان ارسال نخواهد کرد.)

سپس در قسمت آخر ایمیل خود را وارد کنید.

 

۲- وبسایت قطره چکان liskfaucet

این وبسایت نیز مشابه وبسایت بالا می باشد . شما به ازای هر یک ساعت مقداری لیسک دریافت خواهید کرد. طریقه عضویت به این صورت میباشد که شما بر روی لینک عضویت کلیک می کنید. و سپس آدرس کیف پول لیسک خود را وارد کرده و بر روی دکمه claim کلیک میکنید و هر یک ساعت این فرایند را انجام میدهید. بعد از رسیدن به ۱ لیسک سایت موجود حسابتان را برای شما منتقل می کند.

عضویت