, , , , ,

معرفی وبسایت Moon Dash

در این نوشته قصد داریم وبسایت Moon Dash را به شما معرفی کنیم این وبسایت همانند وبسایت معروف freebitco.in است و شما به ازای هر ۱۵ دقیقه هنگام کلیک کردن کلیک بعد از کلیک بر گزینه من روبات نیستم مقداری Dash دریافت خواهید کرد.
“در مورد ارز دیجیتالی دش از این لینک مطالعه کنید.”

مون دَش از سایت‌های متصل به کوین پات است و به راحتی با وارد کردن اکونت کوین پات خود میتوانید وارد سایت شوید.

مراحل عضویت:

برای ورود به بخش ثبت نام ابتدا بر روی بنر زیر کلیک کنید:

در مرحله بعد روی گزینه Register کلیک کنید. و بعد از وارد کردن ایمیل و انتخاب رمز عبور ایمیلی حاوی کد تایید برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از تایید ایمیل از طریق لینکی که برای شما ارسال شده است می توانید فعالیت خود در این وبسای را آغاز کنید و به کسب درآمد در این وبسایت  مشغول شوید.

همچنین این وبسایت از برنامه های بازی و افزایش پول از طریق بازی نیز برخوردار می باشد.

همانطور که گفته شد پرداخت های این حساب از طریق کیف پول CoinPot انجام می شود. و شما هنگام تقاضای واریز وجه باید آدرس کیف پول خود در وبسایت https://coinpot.co را وارد کنید.

در صورتی که سوالی داشتید در زیر همین پست بنویسید.

 

اگرکه شما جز افرادی هستید که به درآمد بیت کوینی علاقه مند هستید باید بگویم که شما در وبسایت CoinPot می توانید به صورت لحظه ای موجودی DASH خود را به بیت کوین تبدیل کنید.

درحال حاضر ارزش هر DASH  معادل 740 دلار می باشد.

 

 

,

معرفی وبسایت بسیار معتبر ethero

همه کسانی که در حوزه بیت کوین فعالیت دارند تا به حال از سایت bitcomine کسب درآمد و برداشت وجه داشته اند. امروز اولین روز فعالیت وبسایت زیر مجموعه bitcomine با نام ethero.net می باشد. این وبسایت همانند وبسایت bitcomine از شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.

ماهیت این سایت بر تفریح و کسب درآمد است. شما به ازای کلیک بر آگهی ها بسته به هر ثانیه مشاهده آگهی 1 امتیاز دریافت خواهید کرد. و از طریق سیستم میتوانید امتیاز خود را تبدیل به اتریوم در کیف پول سایت کنید. و با کیف پول خود تعدادی کارگر خریداری کنید و هر روز از کارگرهای خود درآمد داشته باشید و به نسبت ROI خود موجود حسابتان را به کیف پول اتریوم خودمنتقل کنید.

برای عضویت بر روی بنر زیر کلیک کنید:

 

در صورتی که کیف پول اتریوم ندارید از طریق آموزش زیر کیف پول اتریوم بسازید:

آموزش ساخت کیف پول اتریوم 

آشنایی با اتریوم و راه های کسب اتریوم

در این نوشته از وبسایت بیت کوین ایرانی در نظر داریم شما را با واحد پول مجازی و نوعی از آلت کوین به نام اتریوم آشنا کنیم. این واحد پولی از آینده بسیار روشنی برخوردار است. در واقع Ethereum یک پلتفرم نرم‌افزاری قابل برنامه‌ریزی غیر متمرکز، بر پایه بلاک چین (Blockchain) است که به توسعه‌دهندگان امکان ساخت و توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز را می‌دهد. این پلتفرم فوق‌العاده در کنار ارزهای رمزپایه‌ای به نام اتر (Ether) و اترکلاسیک قرار گرفته و شبکه اتریوم را ایجاد کرده است. ارزش اتریوم در حال حاضر ۲۶ میلیارد دلار می باشد و هر اتریوم با ارزش حدودی ۲۷۷ دلار در حال معامله می باشد.

راه های کسب اتریوم:

برای کسب اتریوم باید یک کیف پول اتریوم جهت نگهداری اتریوم داشته باشید.

برای ساخت کیف پول اتریوم باید به آدرس https://www.myetherwallet.com مراجعه کنید. در صفحه باز شده در کادر مشحص شده یک کلمه عبور برای کیف پول خود انتخاب کنید. در صفحه بعدی یک فایل به شما میدهد که باید اطلاعات آن را ذخیره کنید (توجه داشته باشید که در صورتی که این اطلاعات را از دست بدهید امکان بازیابی آن وجود نخواهد داشت.) در همین فایل در سطر اول عبارت addressb ذکر شده است که آدرس کیف پول شما می باشد. در صفحه بعدی عددی در اختیار شما قرار داده میشود که این عدد sceurity code شما است. که ذخیره این عدد به همراه فایل قبلی شما بسیار مهم می باشد. 

 

معرفی وبسایت های کسب اتریوم:

(این وبسایت از  مهر ۱۳۹۶ پرداختی نداشته است. تا اطلاع ثانوی فعالیت نکنید.)

 

وبسایت اتریوم رایگان،‌ این وبسایت همانند وبسایت freebitcoin به ازای پر کردن یک کپچا که ثابت کنید شما ربات نیستید گزینه رول برای شما ظاهر می گردد و با رول کردن با توجه به عدد ظاهر شده مبلغی به حساب شما اضافه می گردد.

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید و پس از وارد کردن آدرس کیف پول ، ایمیل و انتخاب کلمه عبور می توانید به کسب درآمد بپردازید. در نگهداری کلمه عبور خود کوشا باشید، چرا که در صورت مفقود شدن کلمه عبور امکان بازیابی حساب وجود ندارد.